Paieška pagal knygos

Darja Doncova

Darjos Doncovos kūryba – unikalus šiuolaikinės rusų literatūros reiškinys.

2007 metais rašytoja sumušė visus populiarumo rekordus – jos knygų tiražas viršijo 100 milijonų egzemliorių. Kiekvienas D.Doncovos kūrinys tampa betseleriu.

2009 metais Darja Doncova įtraukta į „Rusijos rekordų knygą“ kaip pirmoji ir vienintelė autorė per 10 metų parašiusi 100 detektyvų.

Darja Doncova  – „Metų knygos“ premijos laureatė (  „Betselerio“ nominacijoje ), daugkartinė „Metų rašytojo“ premijos laureatė, yra apdovanota knygų „Oskaru“.

D.Doncovos knygose viskas tiesa. Jos herojė turi autobiografinių bruožų: katės, šunys, vaikai, vyrai…

Rašytojos hobis – megzti ir kepti pyragus, o tarp šių rimtų darbų – sugalvoti nusikaltimus.

Billy Goldberg

BILIS GOLDBERGAS yra skubios pagalbos gydytojas ir Niujorko mokomosios ligoninės dėstytojas. Jis taip pat yra rašytojas ir tapytojas, kurio paveikslai buvo eksponuojami Niujorke

Valerijus Karyševas

 

1977 metais baigė Maskvos valstybinio universiteto teisės fakultetą. Advokatas, Maskvos miesto advokatų kolegijos narys nuo 1993 metų.

Buvo daugelio garsių kriminalinių bylų gynėjas, taip pat gynė kriminalinius autoritetus, kaltinamus užsakomosiomis žmogžudystėmis ir vadovavimu nusikalstomoms struktūroms.

Kelių detektyvų, parašytų remiantis tikromis kriminalinėmis bylomis arba asmeniniais pokalbiais su savo klientais, autorius.

Julija Latynina

 

Garsi rusų žurnalistė ir rašytoja, politinės fantastikos ir politinių-ekonominių detektyvų autorė. Žurnalistikoje J. Latynina žinoma kaip puiki politinė apžvalgininkė, ekonomikos analitikė ir aktyvi polemikė. Apdovanota ABC (2000), Marijos Gracijos Kutuli (2007), Laisvės gynėjo (2008) ir kitomis premijomis.

Šiuo metu dirba laikraštyje „Novaja gazeta“, radijo stotyje „Echo Moskvy“ ir televizijos kanale RTVi.

Mark Leyner

MARKAS LEYNERIS yra penkių knygų bei įvairių kino filmų ir televizijos laidų scenarijų autorius, jo kūriniai yra nuolat spausdinami žurnaluose The New Yorker, Time,  GQ, Travel & Leasure.

Nina Rubštein

 

Nina Rubštein yra garsi psichologė ir geštalto terapeutė. Ji daugelį metų veda treniruotes ir konsultuoja asmeninės raidos, efektyvaus bendravimo, šeimos ir santuokos klausimais.

N.Rubštein yra kelių sėkmės psihologijos betselerių autorė.

Julija Šilova

„Likimas man niekada nebuvo palankus. Per daug praradau. Praradau savo ankstesnį gyvenimą, kuriame buvo nuosavas verslas, vyras, draugai gerovė. Viskas, ką tame gyvenime išbandžiau, dabar yra mano knygose. Tačiau už kančias visada anksčiau ar vėliau sulaukiame laimės… Šiandien esu visiškai laiminga, nes rašau jums, ir tai yra mano gyvenimo prasmė. Patikėkite, kad laimė pasirenka tik tuos, kuriems sekasi! Laimė visada bus su mumis, jei pajėgsime mylėti ir mylimųjų žmonių gyvenimą padarysime nors truputį gražesnį.“