Paieška pagal knygos
Brad Thor

Šnipų vadas

Rusija ketina įsibrauti į Baltijos valstybes: Lietuvą, Latviją ir Estiją. Norėdama sukelti nestabilumą NATO šalyse ji rengia išpuolius prieš Plačiau »

Brad Thor

Liucernos liūtai

Snieginguose Jutos valstijos kalnuose pagrobiamas Jungtinių Valstijų prezidentas, o jį saugantis Slaptosios tarnybos būrys išžudomas. Plačiau »

Valerijus Karyševas

Aš buvau mafijos advokatas

Žymus rusų advokatas Valerijus Karyševas yra parašęs ir išleidęs per dvidešimt knygų. Jam yra tekę atstovauti teismuose daugeliui žinomų Maskvos nusikalstamo pasaulio veikėjų, tokiems kaip samdomam žudikui Aleksandrui Solonikui (Sašai Makedoniečiui) ir kt. Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Užkariavimas

Teodorikas išsirengia į žygį, kad nugalėtų karalių Odoacerį ir užkariautų Italiją. Plačiau »

Darja Doncova

Geležinių gniaužtų salonas

Kuo tik Jevlampijai neteko apsimesti tiriant nusikaltimus! Tačiau ji tikrai nesitikėjo, kad privalės vaidinti… „pakabą“. Kitaip tariant, dėtis manekene. Plačiau »

Valerijus Karyševas

Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!

Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių… Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Pas gotus

Atvykęs pas gotus Tornas sutinka savo bičiulį Tiudą, kuris dabar jau yra ostrogotų karalius Teodorikas. Tornas pasiūlo neįprastą būdą išversti Singidunumo miesto, kurį užgrobę laiko sarmatai, vartus, ir už tai pelno hercogo titulą bei maršalo laipsnį. Plačiau »

Darja Doncova

Netikėtas viražas

Nori padaryti kaip geriau, o išeina… Siaubinga padėtis! Privati detektyvė Jevlampija Romanova, klientei pageidaujant sutikusi suvaidinti profesoriaus Antonovo dukterėčią, įsivėlė į siaubingą istoriją. Buvo apkaltinta įvykdžiusi žmogžudystę! Poniutė užsakovė, žinoma, yra gudri, bet ir Lempa – ne iš kelmo spirta. Ji ir be atlygio išsiaiškins, kur šioje istorijoje šuo pakastas… Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Balzamo žiedas

Nepanašus į jokį kitą, nuotykių ieškotojas – plėšrūnas… drąsiai pasinėrė į imperijos, kuri buvo tiek pat sugedusi kiek  ir didinga, aistras bei smurtą .Šviesiaplaukį, pilkaakį gotą pamestinuką vadino tiesiog Tornu. Vyrų ir moterų vienuolynuose netradiciškai susipažinęs su lytiniu gyvenimu, o vėliau keliaudamas po Europą, kurioje ieškojo savo tautos, Tornas įgijo kario įgūdžių ir gebėjimo išlikti išminties. Plačiau »

Natalja Solnceva

Ispaniški šachmatai

Kukli mergina neįprastu Godos vardu nesavanaudiškai rūpinosi savo kaimyne ir net negalėjo įsivaizduoti, kad ją apkaltins dėl senutės mirties! Nejaugi tai susiję su senoviniais ispaniškais šachmatais, kuriuos kaimynė gavo kaip palikimą? Komplekte trūko keturių figūrų, ir Varvara Ignatjevna ketino pasakyti merginai, kur jos dingo, tačiau nespėjo… Antikvaras papasakojo Godai šachmatų istoriją Plačiau »