Paieška pagal knygos
Brad Thor

Šnipų vadas

Rusija ketina įsibrauti į Baltijos valstybes: Lietuvą, Latviją ir Estiją. Norėdama sukelti nestabilumą NATO šalyse ji rengia išpuolius prieš Plačiau »

Brad Thor

Liucernos liūtai

Snieginguose Jutos valstijos kalnuose pagrobiamas Jungtinių Valstijų prezidentas, o jį saugantis Slaptosios tarnybos būrys išžudomas. Plačiau »

Nėra miniatiūros

KARŠTA NAUJIENA!!!

 

Siūlome nusipirkti šių knygų komplektų ir sutaupyti:

Darjos Doncovos ironiškųjų detektyvų komplektas (11 knygų):

 1. Rytdienos nemalonumų prognozė
 2. Peliuko Mikio kamasutra
 3. Lempa ieško Aladino
 4. Beprotiška Monomacho kepurė
 5. „Kiriliukų“ princesė
 6. Mėlynoji laimės mopsė
 7. Meilė seile ir trečias nereikalingas
 8. Netikėtas viražas
 9. Geležinių gniaužtų salonas
 10. Trijų paršiukų dieta

Komplekto kaina 19,00 eurų. Perkant po vieną knygą atskirai, kaina 53,15 eurų. Sutaupote 34,15 eurų. Taip pat sutaupote 14,50 eurų pašto išlaidų.

 

 1. Karyševo kūrinų komplektas (4 knygos):
 2. Aleksandras Solonikas – eksportuojamas samdomasis žudikas
 3. Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!
 4. Rusų mafija 1991 – 2014
 5. Aš buvau mafijos advokatas

Komplekto kaina 22,00 eurai. Perkant po vieną knygą atskirai, kaina 30,19 eurų. Sutaupote 8,19 eurų. Taip pat sutaupote 4,35 eurų pašto išlaidų.

 

 1. Jennings kūrinių komplektas (3 knygos):
 2. Plėšrūnas. Pirmoji knyga. Balzamo žiedas
 3. Plėšrūnas. Antroji knyga. Pas gotus
 4. Trečioji knyga. Užkariavimas

Komplekto kaina 12,00 eurų. Perkant po vieną knygą atskirai, kaina 16,40 eurų. Sutaupote 4,40 eurų. Taip pat sutaupote 2,90 eurų pašto išlaidų.

 

 1. Latyninos kūrinių komplektas (2 knygos):
 2. Iziubrio medžioklė. Pirmoji knyga
 3. Iziubrio medžioklė. Antroji knyga

Komplekto kaina 3,00 eurai. Perkant po vieną knygą atskirai, kaina 4,34 eurų. Sutaupote 1,34 eurų. Taip pat sutaupote 1,45 eurų pašto išlaidų.

Igoris Prokopenka

Valstybinės svarbos ateiviai

Tai pirmoji Rusijoje išleista knyga, kurios teiginiai buvo grindžiami karinių archyvų dokumentų medžiaga apie ateivius, skraidančias lėkštes, kontaktus su nežemiškosiomis civilizacijomis
ir paraleliniais pasauliais. Plačiau »

Valerijus Karyševas

Aš buvau mafijos advokatas

Žymus rusų advokatas Valerijus Karyševas yra parašęs ir išleidęs per dvidešimt knygų. Jam yra tekę atstovauti teismuose daugeliui žinomų Maskvos nusikalstamo pasaulio veikėjų, tokiems kaip samdomam žudikui Aleksandrui Solonikui (Sašai Makedoniečiui) ir kt. Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Užkariavimas

Teodorikas išsirengia į žygį, kad nugalėtų karalių Odoacerį ir užkariautų Italiją. Plačiau »

Valerijus Karyševas

Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!

Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių… Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Pas gotus

Atvykęs pas gotus Tornas sutinka savo bičiulį Tiudą, kuris dabar jau yra ostrogotų karalius Teodorikas. Tornas pasiūlo neįprastą būdą išversti Singidunumo miesto, kurį užgrobę laiko sarmatai, vartus, ir už tai pelno hercogo titulą bei maršalo laipsnį. Plačiau »

Darja Doncova

Netikėtas viražas

Nori padaryti kaip geriau, o išeina… Siaubinga padėtis! Privati detektyvė Jevlampija Romanova, klientei pageidaujant sutikusi suvaidinti profesoriaus Antonovo dukterėčią, įsivėlė į siaubingą istoriją. Buvo apkaltinta įvykdžiusi žmogžudystę! Poniutė užsakovė, žinoma, yra gudri, bet ir Lempa – ne iš kelmo spirta. Ji ir be atlygio išsiaiškins, kur šioje istorijoje šuo pakastas… Plačiau »

Gary Jennings

Plėšrūnas. Balzamo žiedas

Nepanašus į jokį kitą, nuotykių ieškotojas – plėšrūnas… drąsiai pasinėrė į imperijos, kuri buvo tiek pat sugedusi kiek  ir didinga, aistras bei smurtą .Šviesiaplaukį, pilkaakį gotą pamestinuką vadino tiesiog Tornu. Vyrų ir moterų vienuolynuose netradiciškai susipažinęs su lytiniu gyvenimu, o vėliau keliaudamas po Europą, kurioje ieškojo savo tautos, Tornas įgijo kario įgūdžių ir gebėjimo išlikti išminties. Plačiau »